Przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad odwiedzili Wińsko.
Tematem z rozmów z wójt Jolantą Krysowatą – Zielnicą było bezpieczeństwo kierowców, pieszych i rowerzystów, którzy poruszają się po drodze krajowej nr 36.
- Pierwszą z omawianych kwestii było obniżenie chodnika przy wjeździe do nowej siedziby Poczty Polskiej w Rynku - informuje Urząd Gminy w Wińsku. - Drugą było omówienie możliwości poszerzenia fragmentu ulicy Kościuszki w newralgicznym punkcie przy Komisariacie Policji.
Dyskutowano też o tym, jak można poprawić bezpieczeństwo osób poruszających się rowerami i na piechotę na kąpielisko Zalew Słup.
Komentarze