Reklama

Rozmawiali o bezpieczeństwie kierowców, pieszych i rowerzystów

27/07/2020 20:21

Przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad odwiedzili Wińsko.

Tematem z rozmów z wójt Jolantą Krysowatą – Zielnicą było bezpieczeństwo kierowców, pieszych i rowerzystów, którzy poruszają się po drodze krajowej nr 36. - Pierwszą z omawianych kwestii było obniżenie chodnika przy wjeździe do nowej siedziby Poczty Polskiej w Rynku - informuje Urząd Gminy w Wińsku. - Drugą było omówienie możliwości poszerzenia fragmentu ulicy  Kościuszki w newralgicznym punkcie przy Komisariacie Policji. Dyskutowano też o tym, jak można poprawić bezpieczeństwo osób poruszających się rowerami i na piechotę na kąpielisko Zalew Słup.

/źródło: UG w Wińsku/

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości