W sprawie budowy ścieżki rowerowej Wołów - Stary Wołów władze Wołowa spotkali się dzisiaj z Michałem Rado, wicemarszałkiem Województwa Dolnośląskiego oraz Natalią Gołąb - Członkinią Zarządu Województwa Dolnośląskiego oraz Mariuszem Wawro - wicedyrektorem DSDIK.
- Gmina Wołów sfinansowała w latach ubiegłych projekt budowlany budowy ścieżki. Zabezpieczyliśmy również środki na odszkodowania w przyszłorocznym budżecie tytułem wykupu nieruchomości - przypomina burmistrz Dariusz Chmura. - Zadanie to przebiega wzdłuż drogi wojewódzkiej, stąd potrzebne są środki na jej realizację właśnie z budżetu województwa. Cieszę się, że zarówno reprezentacja władz wojewódzkich, jak i samorządowcy z naszej gminy podtrzymały chęć realizacji przedsięwzięcia i zadeklarowały współpracę w poszukiwaniu rozwiązań - podkreśla.
W spotkaniu uczestniczyli także Przewodniczący Rady Miejskiej Jan Tomkow, Bohdan Stawiski - radny Powiatu Wołowskiego oraz Aleksander Korcz - kierownik wydziału infrastruktury technicznej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze