Reklama

Rozmawiali o budowie ścieżki Wołów-Stary Wołów

18/11/2024 13:48

W sprawie budowy ścieżki rowerowej Wołów - Stary Wołów władze Wołowa spotkali się dzisiaj z Michałem Rado, wicemarszałkiem Województwa Dolnośląskiego oraz Natalią Gołąb - Członkinią Zarządu Województwa Dolnośląskiego oraz Mariuszem Wawro - wicedyrektorem DSDIK. 

- Gmina Wołów sfinansowała w latach ubiegłych projekt budowlany budowy ścieżki. Zabezpieczyliśmy również środki na odszkodowania w przyszłorocznym budżecie tytułem wykupu nieruchomości - przypomina burmistrz Dariusz Chmura. - Zadanie to przebiega wzdłuż drogi wojewódzkiej, stąd potrzebne są środki na jej realizację właśnie z budżetu województwa. Cieszę się, że zarówno reprezentacja władz wojewódzkich, jak i samorządowcy z naszej gminy podtrzymały chęć realizacji przedsięwzięcia i zadeklarowały współpracę w poszukiwaniu rozwiązań - podkreśla. 

W spotkaniu uczestniczyli także Przewodniczący Rady Miejskiej Jan Tomkow, Bohdan Stawiski - radny Powiatu Wołowskiego oraz Aleksander Korcz -  kierownik wydziału infrastruktury technicznej.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości