Reklama

Rozmawiali o inwestycjach, w tym o budowie nowego wiaduktu kolejowego

08/09/2020 09:06

Tymoteusz Myrda, członek zarządu województwa dolnośląskiego, relacjonuje swoją wizytę w Wołowie i spotkanie z burmistrzem Dariuszem Chmurą.

- W towarzystwie burmistrza Dariusza Chmury oglądałem miejsca, w których prowadzone są inwestycje w Wołowie. Jedną z nich jest przebudowa drogi wojewódzkiej nr 338 finansowana z budżetu Województwa Dolnośląskiego, przy udziale także gminy - informuje Myrda. - Kolejny etap tej inwestycji rozpocznie się już wkrótce – oczekujemy już tylko na zezwolenie wojewody dolnośląskiego. Samorządowcy rozmawiali także o planach dotyczących dalszego rozwoju lokalnej infrastruktury. - Wśród nich jest budowa wiaduktu kolejowego, dzięki któremu kierowcy wjeżdżający do miasta od strony Środy Śląskiej podróżowaliby płynniej i bezpieczniej - informuje członek zarządu województwa. - To bardzo dobry pomysł, biorąc pod uwagę duże natężenie ruchu samochodowego w tej części Wołowa oraz częstotliwość kursowania pociągów.

/źródło: FB Tymoteusza Myrdy/

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości