Reklama

Rozpoczęło się odkomarzanie w gminie Wołów

28/07/2020 18:34

Zgodnie z zapowiedzią gminnych urzędników dzisiaj o godzinie 18 rozpoczęło się odkomarzanie terenów w gminie Wołów.

Pierwszym z miejsc, gdzie pojawiła się ekipa zajmująca się odkomarzaniem była ścieżka rowerowa Wołów - Lubiąż, a następnie sam Lubiąż. Odkomarzane są skwery, parki, place zabaw, miejsca wypoczynku.

Stosowany przy opryskach środek to Aspermet 200EC, używany m.in. przez wrocławskie służby.

Urzędnicy apelują o zachowanie ostrożności osoby starsze, chore, alergików i astmatyków.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości