Reklama

Rusza miejska akcja pomocy osobom bezdomnym

08/02/2021 18:20

Od wtorku ruszyła akcja gminy Wołów "Ciepły posiłek, gorąca kawa i herbata, sucha ciepła odzież."

W związku z zaistniałą sytuacją meteorologiczną niską temperaturą oraz obfitymi opadami śniegu w najbliższych dniach na terenie hali sportowej przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Wołowie bezdomni i osoby potrzebujące będą mogły skorzystać z ciepłego posiłku w postaci zupy, a także gorącej kawy oraz herbaty. Przed halą sportową wystawione zostaną koksowniki, a osoby najbardziej potrzebujące będą mogły skorzystać z ciepłej czystej odzieży, a także koców termicznych. O to, by bezdomni oraz osoby najbardziej potrzebujące pomocy przebywające na terenie naszego miasta bezpiecznie przeżyły zimę z inicjatywy Burmistrza Dariusza Chmury zadbają pracownicy socjalni Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Policja, Biuro Zarządzania Kryzysowego, a także Ochotnicza Straż Pożarna.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości