Reklama

Ruszyły nowe połączenia autobusowe

02/09/2020 10:14

Starostwo Powiatowe w Lubinie informuje o uruchomieniu nowych połączeń autobusowych.

- W odpowiedzi na prośby mieszkańców powstały dwa nowe połączenia autobusowe. Od dzisiaj jeździ autobus relacji Lubin – Wińsko – Piskorzyna, a od 2 września Lubin – Chobienia - informują urzędnicy.

Pierwsza linia kursuje przez Ścinawę, Iwno, Krzelów, Boraszyce Wielkie i Małe oraz Wińsko, druga na trasie: Chobienia – Naroczyce – Górzyn – Olszany – Kliszów – Dziesław – Chełmek Wołowski – Tymowa – Toszowice – Mleczno – Koźlice – Zalesie – Składowice – Lubin. Obejmują więc teren gmin Lubin, Ścinawa i Rudna. Połączenia są komercyjne. Bilety można kupić w kasie PKS-u oraz u kierowców.

Reklama

/źródło: powiat lubiński/

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości