Państwo Helena i Michał Wawrynowie obchodzili niedawno 50 - lecie małżeństwa. Z tej okazji w Sali Ślubów Urzędu Miejskiego w Wołowie zorganizowano uroczystość upamiętniającą zawarcie ich małżeństwa. Para została odznaczona medalami za długoletnie pożycie małżeńskie. Medale zostały wręczone w imieniu prezydenta przez burmistrza Dariusza Chmurę i Ewę Olchę, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego. Kliknij i kup najnowsze wydanie Kuriera Gmin
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze