Reklama

Są małżeństwem już 50 lat

20/04/2016 13:12
Państwo Helena i Michał Wawrynowie obchodzili niedawno 50 - lecie małżeństwa. Z tej okazji w Sali Ślubów Urzędu Miejskiego w Wołowie zorganizowano uroczystość upamiętniającą zawarcie ich małżeństwa. Para została odznaczona medalami za długoletnie pożycie małżeńskie. Medale zostały wręczone w imieniu prezydenta przez burmistrza Dariusza Chmurę i Ewę Olchę, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.   Kliknij i kup najnowsze wydanie Kuriera Gmin  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości