Z ostatniej chwili: Doszło dziś, tj. 22 czerwca 2020 r., ok. godz. 15 do kolejnego zderzenia na skrzyżowaniu obwodnicy Brzegu Dolnego z ul. Naborowską. Na miejscu trwa akcja służb. - Reakcji zarządcy drogi oraz władz powiatowych i gminnych nie widać - komentuje zdarzenie nasz Czytelnik, który był na miejscu i jest autorem opublikowanych zdjęć. Więcej w przyszłym wydaniu Kuriera Gmin.
fot. Czytelnik
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze