Reklama

Samochody znów zderzyły się na obwodnicy [wideo]

22/06/2020 15:32

Z ostatniej chwili: Doszło dziś, tj. 22 czerwca 2020 r., ok. godz. 15 do kolejnego zderzenia na skrzyżowaniu obwodnicy Brzegu Dolnego z ul. Naborowską. Na miejscu trwa akcja służb. - Reakcji zarządcy drogi oraz władz powiatowych i gminnych nie widać - komentuje zdarzenie nasz Czytelnik, który był na miejscu i jest autorem opublikowanych zdjęć. Więcej w przyszłym wydaniu Kuriera Gmin.

fot. Czytelnik
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości