Reklama

Samorządowcy podpisali porozumienie o współpracy

08/09/2020 12:06

W Strzelińskim Ośrodku Kultury przedstawiciele samorządów z Dolnego Śląska podpisali porozumienie o współpracy.

Będzie ona związana z opracowaniem dokumentu programowego JST wchodzącego w skład Innego Instrumentu Terytorialnego Subregionu Wrocławskiego. W trakcie poniedziałkowego spotkania wybrano również skład Komitetu Sterującego. Przewodniczącą została burmistrz Strzelina Dorota Pawnuk, zaś jej zastępcami będą: burmistrz Wołowa Dariusz Chmura, burmistrz Międzyborza Jarosław Głowacki oraz burmistrz Środy Śląskiej Adam Ruciński.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości