- Omawiano szereg spraw bieżących gminy Wołów, jak również nurtujących członków zaproszonych organizacji - informują organizatorzy spotkania. - Zebrani z niepokojem wypowiadali się o jednym z największych i najważniejszych problemów gminnej społeczności, jakim jest stan i perspektywy leczenia się nie tylko seniorów w gminie Wołów.
Ustalono też, że podobne spotkania będą się odbywać co miesiąc i będą miały charakter otwarty. Gospodarzem kolejnego będzie PZERiI w Lubiążu (odbędzie się ono 3 grudnia). Trzecie zaplanowano na styczeń 2021 roku, a organizatorem będzie Stowarzyszenie Senioralne Uniwersytet Trzeciego Wieku w Wołowie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze