Reklama

Seniorzy rywalizowali w turnieju warcabowym

08/03/2024 10:01

Za nami Turniej Warcabowy, realizowany w ramach Wołowskiego Turnieju Dobrego Rocznika.

W Centrum Aktywności Wielopokoleniowej odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Turnieju Warcabowym. W turnieju uczestniczyło łącznie 17 osób w wieku 60+. Oto lista nagrodzonych:

I miejsce - Tadeusz z Mojęcic

II miejsce - Mieczysław z Mojęcic

III miejsce - Stanisław z Wołowa

Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody, tj. weekendowe skierowanie do sanatorium w Krynicy.

 

fot. UM Wołów

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości