Reklama

Seniorzy rywalizowali w turnieju gry w rzutki

29/01/2026 09:51

W środę w Centrum Aktywności Seniorów odbył się turniej gry w rzutki, który przyciągnął miłośników sportowej rywalizacji w wieku 60+. W wydarzeniu wzięło udział 18 uczestników, którzy zmierzyli się w konkurencji wymagającej koncentracji, celności i refleksu.

Gra w rzutki okazała się nie tylko świetną formą aktywnego spędzenia czasu, ale także doskonałym treningiem umysłu i koordynacji ruchowej. Rywalizacja przebiegała w przyjaznej atmosferze, a uczestnikom towarzyszył sportowy duch i wzajemny doping.

Wyniki turnieju:

I miejsce – Jerzy K.
II miejsce – Genowefa F.
III miejsce – Tomasz G.
IV miejsce – Zdzisław Ł.
V miejsce – Jan S.

Organizatorzy dziękują wszystkim zawodnikom za udział i zaangażowanie oraz gratulują zwycięzcom. Jak zapowiadają, to nie ostatnie takie spotkanie – kolejne turnieje już w planach.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 29/01/2026 09:52
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości