Zgodnie z ustawą o bezpłatnych lekach dla seniorów, która wchodzi w życie 1 września, każdy, kto ukończy 75 lat będzie miał prawo do ustalonej puli bezpłatnych leków. Więcej w aktualnym wydaniu Kuriera Gmin, w specjalnym dodatku dla seniorów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze