Reklama

Seniorzy świętowali w DOK-u

20/10/2016 19:44
W Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury swoje święto mieli seniorzy. W uroczystości uczestniczyli członkowie Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Brzegu Dolnym. Przyjechali też goście ze związków w Lubiążu i Wołowie. Były podziękowania, wspomnienia oraz występy artystyczne. Popis swoich umiejętności dał Chór "Radość". Przed zgromadzoną publiczności wystąpił też zespół "Rytmy planety". We wtorkowym wydaniu Kuriera Gmin przeczytacie relację z wydarzenia oraz zdjęcia z uroczystości. Poniżej znajdziecie materiały video ze spotkania.
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości