Reklama

Seniorzy z wizytą w Gminnym Ośrodku Sportu, Turystyki i Rekreacji

22/09/2020 18:24

Gminny Ośrodek Sportu, Turystyki i Rekreacji podejmował seniorów ze Srebrnej Podkowy, a także panie opiekunki i Sabina Baryluk, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Podopieczni Srebrnej Podkowy odwiedzili GOSTiR po raz pierwszy po remoncie. Po obiekcie oprowadzał gości Przemysław Bagiński, dyrektor GOSTiR-u. – Ta sala wydawała się kiedyś większa. Pamiętam, że na górze były biura i mieszkania, a w pokoju dyrektora też było mieszkanie. Teraz jest tu pięknie. Jak we wrocławskim ośrodku kultury. Piękna kuchnia i łazienki. Aż chce się tu być – takie wypowiedzi seniorów przytacza GOSTiR w Wińsku.

/źródło: GOSTiR Wińsko/

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości