W ubiegłym tygodniu odbyła się uroczystość, podczas której pani Jadwiga odbierała kwiaty i życzenia kolejnych lat w zdrowiu. - Mama to ostoja naszej rodziny - mówiła córka jubilatki, a sama pani Jadwiga życzyła uczestnikom uroczystości, by dożyli tak pięknego wieku, jak ona sama. - To dla bardzo szczęśliwe chwile - powiedziała wzruszona.
Komentarze