Reklama

Siatkówka w Brzegu Dolnym. Kto stanął na podium?

15/09/2020 20:06

W niedzielę o w Brzegu Dolnym turniej minisiatkówki VOLLEYPARK.
W zawodach wzięły udział drużyny: MKS Rokita Brzeg Dolny, UKS "Dwójka" Milicz oraz Technistat SMS Olimp Oborniki Śląskie. Ponad 60 zawodniczek stanęło do rywalizacji w trzech kategoriach: zespołów 2-, 3- i 4-osobowych.

Klasyfikacja turnieju:

Kategoria „2”

MKS Rokita Brzeg Dolny 1Technistat SMS Olimp Oborniki Śląskie 2Technistat SMS Olimp Oborniki Śląskie 3

Kategoria „3”

MKS Rokita Brzeg Dolny 1UKS „Dwójka” Milicz 1Technistat SMS Olimp Oborniki Śląskie

Kategoria „4”

UKS „Dwójka” Milicz 1UKS „Dwójka” Milicz 2MKS Rokita Brzeg Dolny 1

Trener Małgorzata Durdyn/materiał na UM Brzeg Dolny

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości