Kolejne aktywne gospodynie postanowiły sformalizować swoje działania i założyły Koło Gospodyń Wiejskich. Tym razem to panie z Siodłkowic, które mają dużo pomysłów i jeszcze więcej zapału do działań na rzecz swojej miejscowości. To już szóste koło, założone na terenie Gminy Wołów. Trzymamy kciuki!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze