W niedzielę odpustową w Zagórzycach odbył się słodki kiermasz.
Pod przewodnictwem Pani sołtys, grono gospodyń przygotowało apetyczne boksy, które można było zakupić po mszy. Środki zebrane podczas kiermaszu przekazane zostaną na remont kościoła w Zagórzycach. To nie pierwsza tego typu akcja społeczna ze strony mieszkańców Zagórzyc. Gratulujemy pomysłowości i wytrwałości w działaniach.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze