Reklama

Słodki kiermasz w Zagórzycach

22/10/2022 18:29

W niedzielę odpustową w Zagórzycach odbył się słodki kiermasz.

Pod przewodnictwem Pani sołtys, grono gospodyń przygotowało apetyczne boksy, które można było zakupić po mszy. Środki zebrane podczas kiermaszu przekazane zostaną na remont kościoła w Zagórzycach.  To nie pierwsza tego typu akcja społeczna ze strony mieszkańców Zagórzyc. Gratulujemy pomysłowości i wytrwałości w działaniach.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości