Reklama

Słońce i uśmiechy. Rodzinny piknik w Brzegu Dolnym

25/05/2022 08:55

W ubiegłą niedzielę odbył się piknik rodzinny pod patronatem gminy Brzeg Dolny i Parafii NMP Królowej Polski.

Piknik miał miejsce w lasku na osiedlu Fabrycznym. Rodziny mogły wziąć udział w grze terenowej, grach sportowo- zręcznościowych, postrzelać w paintballu oraz z łuku. Były stoiska z malowaniem twarzy, dmuchańce, animacje oraz stoiska gastronomiczne w tym m.in.: grill, lody, gofry, hod-dogi, foodtrucki. Nie brakowało też konkursów z nagrodami. 

Przypominamy o naszym kalendarium. Znajdziesz tam informacje o zbliżających się wydarzeniach i imprezach w okolicy. Jeśli nie ma tam tego czego szukasz, napisz nam wiadomość prywatną w serwisie Facebook.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości