W ubiegłą niedzielę odbył się piknik rodzinny pod patronatem gminy Brzeg Dolny i Parafii NMP Królowej Polski.
Piknik miał miejsce w lasku na osiedlu Fabrycznym. Rodziny mogły wziąć udział w grze terenowej, grach sportowo- zręcznościowych, postrzelać w paintballu oraz z łuku. Były stoiska z malowaniem twarzy, dmuchańce, animacje oraz stoiska gastronomiczne w tym m.in.: grill, lody, gofry, hod-dogi, foodtrucki. Nie brakowało też konkursów z nagrodami.
Przypominamy o naszym kalendarium. Znajdziesz tam informacje o zbliżających się wydarzeniach i imprezach w okolicy. Jeśli nie ma tam tego czego szukasz, napisz nam wiadomość prywatną w serwisie Facebook.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze