Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu bada sprawę śmierci mieszkańca naszego powiatu. Mężczyzna zmarł pod budynkiem szpitala przy ul. Inwalidów Wojennych, do którego nie został wpuszczony. Wiemy, w jakim kierunku podąża prokuratorskie śledztwo. Czy ktoś usłyszy zarzuty odnośnie śmierci mężczyzny? W najnowszym Kurierze Gmin więcej o sprawie, która wstrząsnęła całym krajem. Cały artykuł dostępny również na www.eprasa.pl
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze