Reklama

Śmietnik zamknięty na kłódkę, a klucz ma pani sołtys

08/04/2016 12:36
Mieszkańcy Pogalewa Wielkiego narzekają, że ich sołtys zamknęła na klucz jedyny - dostępny dla wszystkich - duży śmietnik. - Gdzie mamy wyrzucać śmieci po imprezach w świetlicy - pytają mieszkańcy. Co na to sołtys?       Więcej w najnowszym, już dostępnym wydaniu Kuriera Gmin.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości