Mieszkańcy Pogalewa Wielkiego narzekają, że ich sołtys zamknęła na klucz jedyny - dostępny dla wszystkich - duży śmietnik. - Gdzie mamy wyrzucać śmieci po imprezach w świetlicy - pytają mieszkańcy. Co na to sołtys? Więcej w najnowszym, już dostępnym wydaniu Kuriera Gmin.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze