Reklama

Śpiewali o miłości do ojczyzny (video)

09/11/2016 14:33
Dzisiaj w Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury rozpoczęło się XIII Spotkanie z Pieśnią i Piosenką Patriotyczną. Swoje wokalne umiejętności zaprezentowały przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych.  W konkursie brały udział dzieci z Brzegu Dolnego, Wołowa Wińska, Pogalewa Wielkiego i Orzeszkowa. Przesłuchania podzielono na dwie kategorie: soliści, zespoły i chóry wokalne. W jutrzejszej części przed jury zaprezentują się uczniowie gimnazjów i szkół średnich. Wszyscy laureaci wystąpią w koncercie zorganizowanym z okazji Narodowego Święta Niepodległości, w piątek 11 listopada, w kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski na os. Fabrycznym o godz. 13.  We wtorkowym wydaniu Kuriera Gmin znajdziecie relację z uroczystości. Video z dzisiejszych występów znajdziecie pod tym linkiem.
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości