Podczas ostatniej sesji radni dyskutowali na temat spotkania mieszkańców z pracownikami oczyszczalni ścieków w sprawie nieprzyjemnych zapachów w mieście. O pomocy w organizacji spotkania zapewniał radny Mirosław Dawidowicz. W najnowszym wydaniu Kuriera Gmin przeczytacie, jak radny Dawidowicz tłumaczy, że do tej pory nie zorganizowano spotkania i co na temat przeniesionej na teren oczyszczalni komisji, myślą radni. Więcej na www.eprasa.pl.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze