Reklama

Spotkanie z Reżyserem Markiem Lechkim w Zespole Szkół Zawodowych

20/03/2025 20:26

 

W Zespole Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym odbyło się wyjątkowe spotkanie z Reżyserem Markiem Lechkim. Wydarzenie miało formę wywiadu, podczas którego uczniowie i nauczyciele zadawali wiele pytań, m.in.:

Skąd wzięło się zamiłowanie do pracy?

W 4 Klasie pojechałem na wyjazd z kolegami, i kolega miał kamerę VHS, która pożyczałem i wtedy zakiełkowała we mnie ta pasja."

 

Jak wyglądały początki w branży?

 

Kiedy ja zaczynałem kino "autorskie" miało większe znaczenie, teraz bardziej stawia się na "łatwe" i "proste" filmy.

Reklama

 

Jaką radę ma dla młodzieży?

 

Pytajcie, bądźcie ciekawi świata wokół was.

Po inspirującej rozmowie Reżyser spotkał się z zespołem medialnym *Zetka Studios*, dzieląc się cennymi wskazówkami dotyczącymi ich nadchodzących projektów oraz rozwoju umiejętności

Piotr Mikosz

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości