W niedzielę w Mojęcicach odbyło się spotkanie z seniorami. Były konkurencje dla dorosłych i dzieci, w tym m.in. w obieraniu ziemniaków, rzucie ziemniakiem, czy też biegu w worku i przeciąganie liny. Była też okazja, by degustować dania z ziemniaków.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze