Od 5 do 7 czerwca będzie można sprzedać używane rzeczy lub kupić je od sprzedających na giełdzie w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Wołowie. Na czym polega: • Możesz przynieść i osobiście sprzedać własne przedmioty (dochód trafia do Twojej kieszeni). • Możesz zostawić przedmioty, które chcesz oddać za darmo. • Możesz wymieniać się rzeczami z innymi uczestnikami giełdy. • Możesz kupić przedmioty od innych uczestników. • Sprzedawać może każdy kto ukończył 18 lat oraz osoby poniżej 18 roku życia z opiekunem. • Sprzedający nie ponosi żadnych kosztów wystawienia się na giełdzie. • Giełda odbywa się cyklicznie, raz w miesiącu, w holu na parterze biblioteki. Link do wydarzenia na Facebooku -> Giełda w bibliotece
Komentarze