Czas przedświąteczny jest w szczególności radosny dla mieszkańców Stęszowa i Proszkowej.
Po kilku latach oczekiwania na swoje nowe miejsce spotkań, odebrane zostały nowe budynki świetlic. To bardzo ważna inwestycja za równo dla jednej jak i drugiej wioski. To właśnie w Proszkowej i w Stęszowie prężnie działają koła gospodyń wiejskich, a mieszkańcy chętnie realizują inicjatywy oddolne. Wszyscy już nie mogą się doczekać, aż świetlice zostaną wykończone i zaczną służyć społeczności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze