Reklama

Strażacy gasili pożar naczepy, która przewoziła bydło

24/07/2021 09:23

Ochotnicza Straż Pożarna z Lubiąża została zadysponowani do pożaru przyczepy, w której zapaliło się koło. - Nasza szybka interwencja zapobiegła większej tragedii, na przyczepie znajdowało się bydło, które trzeba było schładzać żeby nie uległo poparzeniu od nagrzanej blachy - informują strażacy. Zdarzenie miało miejsce w Lubiążu. Na czas działań droga do Wołowa przez Prawników była zamknięta.

fot. OSP Lubiąż

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości