Reklama

Strażacy ostrzegają - Zostańcie w domu!

25/03/2020 17:28
Od dziś (tj. 25 marca 2020 r.) działa uruchomiony przez burmistrza gminy Wołów system ostrzegania mieszkańców. Jeżdżące po gminie jednostki OSP ostrzegają o zagrożeniu związanym z epidemią koronawirusa. Strażacy proszą o zastosowanie się do zaleceń oraz o pozostanie w domu. #zostanwdomu
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości