Dzisiaj nad ranem strażacy z Lubiąża zostali zadysponowani do drzewa powalonego na na DW 338 w kierunku Kawic. Dzięki strażakom w krótkim czasie droga znów była przejezdna. /źródło: OSP Lubiąż/
Komentarze