Reklama

Strażacy usuwali powalone drzewo przy klasztorze

19/10/2020 09:17

Strażacy z jednostki OSP w Lubiążu interweniowali wczoraj na terenie przy klasztorze. Strażacy zostali zadysponowani do powalonego drzewa znajdującego się przed główną bramą klasztoru.

/fot. OSP Lubiąż/

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości