Strażacy z jednostki OSP w Lubiążu interweniowali wczoraj na terenie przy klasztorze. Strażacy zostali zadysponowani do powalonego drzewa znajdującego się przed główną bramą klasztoru. /fot. OSP Lubiąż/
Komentarze