- Zostaliśmy zadysponowani do wiatrołomu na ścieżce rowerowej. Zwalone drzewo blokowało całkowicie przejazd ścieżką. Po kilkunastu minutach odblokowaliśmy przejazd i użytkownicy mogli w spokoju i bezpieczeństwie korzystać ze ścieżki - poinformowali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubiążu.
Komentarze