Reklama

Strażacy z Lubiąża usuwali powalone drzewo

06/10/2021 12:46

- Zostaliśmy zadysponowani do wiatrołomu na ścieżce rowerowej. Zwalone drzewo blokowało całkowicie przejazd ścieżką. Po kilkunastu minutach odblokowaliśmy przejazd i użytkownicy mogli w spokoju i bezpieczeństwie korzystać ze ścieżki - poinformowali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubiążu.

źródło: OSP Lubiąż

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości