Do akcji organizowanej w wołowskim technikum włączyli się także strażacy.
Strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Wołowie przyłączyli się do akcji zbiórki krwi zorganizowanej w dniu 31 stycznia br. w Technikum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wołowie. Podczas zbiórki łącznie 41 osób oddało honorowo prawie 19 litrów krwi.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze