Zmarł druh Zdzisław Ozimek.
Druh Zdzisław pełnił funkcję wiceprezesa OSP Lubiąż, był też wieloletnim prezesem Zarządu Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Wołowie.
To dzięki jego zaangażowaniu przeprowadzono remont generalny remizy w Lubiążu. Wprowadził naszą Jednostkę jako pierwszą w Powiecie do KSRG. Przyczynił się do pozyskania nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla swojej jednostki. Był czynnym organizatorem turniejów OTWP jak i zawodów sportowych. Swoją wiedzą i doświadczeniem służył pomocą dla innych jednostek. Druha Zdzisława znali i szanowali strażacy z całego powiatu - informuje OSP w Lubiążu.
Reklama
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze