Reklama

Stypendia dla dolnobrzeskich uczniów

10/10/2024 16:56

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Brzegu Dolnym burmistrz Ireneusz Fura wręczył stypendia uczniom. Ci otrzymali je za osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe. Były gratulacje i okazja do wspólnego zdjęcia. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości