Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Brzegu Dolnym burmistrz Ireneusz Fura wręczył stypendia uczniom. Ci otrzymali je za osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe. Były gratulacje i okazja do wspólnego zdjęcia.



Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze