Podczas XXIII Sesji Rady Miejskiej w Brzegu Dolnym miało miejsce uroczyste wręczenie stypendiów dla studentów z gminy, którzy wyróżniają się wysokimi wynikami w nauce na uczelniach wyższych.
Stypendia wręczyli Ireneusz Fura, Burmistrz Brzegu Dolnego, oraz Anna Michalska, Przewodnicząca Rady Miejskiej, gratulując młodym naukowcom osiągnięć i życząc dalszych sukcesów edukacyjnych oraz zawodowych.
W tym roku listę stypendystów tworzą:
Wiktor Wolski – Uniwersytet Wrocławski, I rok studiów stacjonarnych
Lena Krzyszkowicz – Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu, I rok studiów niestacjonarnych
Agata Lefler – Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu, III rok studiów stacjonarnych
Izabela Buraczyńska – Uniwersytet SWPS we Wrocławiu, IV rok studiów stacjonarnych
Nadia Siewruk – Uniwersytet Wrocławski, II rok studiów stacjonarnych
Maja Macioła – Uniwersytet Dolnośląski DSW, IV rok studiów stacjonarnych
Maja Bolek – Uniwersytet WSB Merito we Wrocławiu, II rok studiów stacjonarnych
Mateusz Kwapisz – Politechnika Wrocławska, III rok studiów stacjonarnych
Zuzanna Szpyra – Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu, III rok studiów stacjonarnych
Alicja Maja Czajowska – Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, II rok studiów stacjonarnych
Dominika Tomczak – Politechnika Wrocławska, IV rok studiów stacjonarnych
Wręczenie stypendiów podkreśla zaangażowanie gminy w rozwój edukacji i wspieranie młodych, zdolnych mieszkańców w ich dalszej nauce i karierze zawodowej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze