Reklama

Stypendia dla najlepszych studentów z Brzegu Dolnego

19/12/2025 15:18

Podczas XXIII Sesji Rady Miejskiej w Brzegu Dolnym miało miejsce uroczyste wręczenie stypendiów dla studentów z gminy, którzy wyróżniają się wysokimi wynikami w nauce na uczelniach wyższych.

Stypendia wręczyli Ireneusz Fura, Burmistrz Brzegu Dolnego, oraz Anna Michalska, Przewodnicząca Rady Miejskiej, gratulując młodym naukowcom osiągnięć i życząc dalszych sukcesów edukacyjnych oraz zawodowych.

W tym roku listę stypendystów tworzą:

  • Wiktor Wolski – Uniwersytet Wrocławski, I rok studiów stacjonarnych

  • Lena Krzyszkowicz – Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu, I rok studiów niestacjonarnych

  • Agata Lefler – Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu, III rok studiów stacjonarnych

  • Izabela Buraczyńska – Uniwersytet SWPS we Wrocławiu, IV rok studiów stacjonarnych

    Reklama
  • Nadia Siewruk – Uniwersytet Wrocławski, II rok studiów stacjonarnych

  • Maja Macioła – Uniwersytet Dolnośląski DSW, IV rok studiów stacjonarnych

  • Maja Bolek – Uniwersytet WSB Merito we Wrocławiu, II rok studiów stacjonarnych

  • Mateusz Kwapisz – Politechnika Wrocławska, III rok studiów stacjonarnych

  • Zuzanna Szpyra – Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu, III rok studiów stacjonarnych

  • Alicja Maja Czajowska – Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, II rok studiów stacjonarnych

  • Dominika Tomczak – Politechnika Wrocławska, IV rok studiów stacjonarnych

    Reklama

Wręczenie stypendiów podkreśla zaangażowanie gminy w rozwój edukacji i wspieranie młodych, zdolnych mieszkańców w ich dalszej nauce i karierze zawodowej.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 19/12/2025 15:24
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości