Podczas sesji dolnobrzeskiego samorządu uhonorowano uczniów, którzy w minionym roku szkolnym wyróżnili się wyjątkowymi osiągnięciami naukowymi, sportowymi i artystycznymi.
Stypendia zostały przyznane przez Gminę Brzeg Dolny w ramach programu wspierania uzdolnionej młodzieży. Wręczenia dokonał Burmistrz Brzegu Dolnego Ireneusz Fura, wspólnie z Zastępcą Burmistrza Mirosławem Dawidowiczem oraz Przewodniczącą Rady Miejskiej Anną Michalską.- To niezwykle ważne, by doceniać młodych ludzi, którzy swoją pracą, pasją i determinacją budują pozytywny wizerunek naszej gminy. Jesteśmy z nich dumni — podkreślił burmistrz Ireneusz Fura podczas uroczystości.
Stypendia naukowe otrzymali:
Jakub Moliński
Mykola Zastavskyi
Stypendium artystyczne trafiło do:
Niny Pawlak
Stypendia sportowe przyznano następującym uczniom:
Zuzanna Bazylewska
Lena Smolarek
Lena Kuc
Mikołaj Maksymowicz-Komincz
Maja Gwóźdź
Julia Gwóźdź
Denis Szeremeta
Emilia Wiśniowska
Kinga Żak
Pavlo Kukharchuk
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze