Reklama

Stypendia dla uzdolnionych uczniów z Brzegu Dolnego wręczone podczas sesji

07/10/2025 14:53

Podczas sesji dolnobrzeskiego samorządu uhonorowano uczniów, którzy w minionym roku szkolnym wyróżnili się wyjątkowymi osiągnięciami naukowymi, sportowymi i artystycznymi.

Stypendia zostały przyznane przez Gminę Brzeg Dolny w ramach programu wspierania uzdolnionej młodzieży. Wręczenia dokonał Burmistrz Brzegu Dolnego Ireneusz Fura, wspólnie z Zastępcą Burmistrza Mirosławem Dawidowiczem oraz Przewodniczącą Rady Miejskiej Anną Michalską.- To niezwykle ważne, by doceniać młodych ludzi, którzy swoją pracą, pasją i determinacją budują pozytywny wizerunek naszej gminy. Jesteśmy z nich dumni — podkreślił burmistrz Ireneusz Fura podczas uroczystości.

 Wyróżnieni uczniowie

Stypendia naukowe otrzymali:

Reklama
  • Jakub Moliński

  • Mykola Zastavskyi

Stypendium artystyczne trafiło do:

  • Niny Pawlak

Stypendia sportowe przyznano następującym uczniom:

  • Zuzanna Bazylewska

  • Lena Smolarek

  • Lena Kuc

  • Mikołaj Maksymowicz-Komincz

  • Maja Gwóźdź

  • Julia Gwóźdź

  • Denis Szeremeta

  • Emilia Wiśniowska

  • Kinga Żak

  • Pavlo Kukharchuk

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości