Dziś w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Wołowie odbyło się uroczyste wręczanie stypendiów.
Stypendia wręczali burmistrz Dariusz Chmura, zastępca burmistrza Robert Sadowski, przewodniczący Rady Miejskiej w Wołowie Jan Tomków, wiceprzewodniczące Rady Miejskiej Barbara Jagodzińską oraz Marta Mosiek.
Stypendium przyznawane jest przez burmistrza w trzech kategoriach: za wyniki w nauce, za szczególne osiągnięcia sportowe i szczególne osiągnięcia artystyczne.
W tym roku wręczono rekordową liczbę stypendiów w następujących kategoriach:
- Stypendium – I półrocze rok szkolny 2023/2024 - 45 osób
- Stypendium – I półrocze rok szkolny 2023/2024 - absolwenci - 5 osobom
- Stypendium – II półrocze rok szkolny 2023/2024 - 41 osób

źródło: UM Wołów
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze