Reklama

Stypendia dla wołowskich uczniów

11/10/2024 17:55

Dziś w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Wołowie odbyło się uroczyste wręczanie stypendiów.

Stypendia wręczali burmistrz Dariusz Chmura, zastępca burmistrza Robert Sadowski, przewodniczący Rady Miejskiej w Wołowie Jan Tomków, wiceprzewodniczące Rady Miejskiej Barbara Jagodzińską oraz Marta Mosiek.

 
Stypendium przyznawane jest przez  burmistrza w trzech kategoriach: za wyniki w nauce, za szczególne osiągnięcia sportowe i szczególne osiągnięcia artystyczne. 
 W tym roku wręczono rekordową liczbę stypendiów w następujących kategoriach:
- Stypendium – I półrocze rok szkolny 2023/2024 - 45 osób
- Stypendium – I półrocze rok szkolny 2023/2024 - absolwenci - 5 osobom
- Stypendium – II półrocze rok szkolny 2023/2024 - 41 osób

Reklama

źródło: UM Wołów

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 14/10/2024 22:01
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości