Reklama

Stypendyści ze szkół w Brzegu Dolnym

07/10/2023 09:31

Wrześniową sesję dolnobrzeskiego samorządu rozpoczęto od wręczenia stypendiów dla uczniów z gminy Brzeg Dolny.

Gratulacje wyróżnionym złożył burmistrz Paweł Pirek, zastępca burmistrza Artur Michałek oraz przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Lech. Podczas posiedzenia Gabrieli Pułeckiej wręczono dwa stypendia – naukowe i sportowe. Za osiągnięcia artystyczne wyróżniono Ninę Pawlak. Natomiast stypendium sportowe przyznano Denisowi Szeremecie, Igorowi Gryzanowi, Lenie Smolarek, Mai Gwóźdź i Marice Chrąchol.

źródło: UM Brzeg Dolny

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości