5-6 listopada dolnobrzescy zapaśnicy rywalizowali w Drużynowych Wojewódzkich Mistrzostwach Polski. - Po raz kolejny ,jako Dolny Śląsk zdobyliśmy tytuł Mistrza Polski - poinformował klub z Brzegu Dolnego. foto: Zapaśnicy Brzeg Dolny
Komentarze