Reklama

Sukces dolnobrzeskich zapaśników

07/11/2021 20:15

5-6 listopada dolnobrzescy zapaśnicy rywalizowali w Drużynowych Wojewódzkich Mistrzostwach Polski. - Po raz kolejny ,jako Dolny Śląsk zdobyliśmy tytuł Mistrza Polski - poinformował klub z Brzegu Dolnego.

foto: Zapaśnicy Brzeg Dolny

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości