Dolnobrzeżanin Michał Dubowski odniósł sukces na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Sumo.
Michał obecnie uczy się w technikum w Siedlcach i z racji tego reprezentuje klub WLKS SIEDLCE NOWE IGANIE. Na mistrzostwach Polski wywalczył dwa brązowe medale w kategoriach 100 kg i OPEN. 19 marca Michał wywalczył także dwa brązowe medale w seniorskich mistrzostwach Polski w Sumo.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze