Reklama

Święto w czasie pandemii. Wręczono awanse i odznaczenia

09/02/2021 09:26

Święto Służby Więziennej to wyjątkowy dzień dla wszystkich funkcjonariuszy. Z uwagi na epidemię Covid-19 pierwszy raz w historii nie jest ono obchodzone w sposób uroczysty - informuj Zakład Karny w Wołowie.

Wołowski Zakład zapewnia, że trud funkcjonariuszy włożony w codzienną służbę został doceniony - zgodnie z tradycją wręczone zostały awanse oraz odznaczenia resortowe. - Wszystkim odznaczonym, awansowanym i wyróżnionym funkcjonariuszom oraz pracownikom serdecznie gratulujemy. Jednocześnie życzymy wszelkich sukcesów zawodowych w dalszej Służbie - czytamy w komunikacie zamieszczonym na fanpage Zakładu Karnego w Wołowie.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości