Członkinie Lubiąskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów postanowiły wyjść na spotkanie matce naturze.
Wycieczka rowerowa po okolicznych lasach połączona została z leśnymi kąpielami. Lubiążanki zainspirowane zajęciami z programu - "SZCZĘŚLIWY SENIOR-TO ZDROWY SENIOR" relaksowały się na łonie natury, czerpiąc energię z drzew. Pobudzone zostały wszystkie zmysły: wzrok, zapach, słuch, smak i dotyk.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze