Reklama

Szczęśliwi seniorzy w Lubiążu

21/05/2023 09:57

Członkinie Lubiąskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów postanowiły wyjść na spotkanie matce naturze.

 Wycieczka rowerowa po okolicznych lasach połączona została z leśnymi kąpielami. Lubiążanki zainspirowane zajęciami z programu - "SZCZĘŚLIWY SENIOR-TO ZDROWY SENIOR" relaksowały się na łonie natury, czerpiąc energię z drzew. Pobudzone zostały wszystkie zmysły: wzrok, zapach, słuch, smak i dotyk.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości