Reklama

Szkoła zaprasza na otwarty pobór krwi

28/05/2023 10:41

Pracownicy szkoły i uczniowie zapraszają na akcję poboru krwi już 30 maja.

Akcja odbędzie się w Technikum im. Tadeusza Kościuszki w Wołowie w godzinach 8.30 do 12.00

Na terenie szkoły prowadzone są prace remontowe organizatorzy proszą więc o zachowanie ostrożności. 

Celem usprawnienia akcji będą wydawane numery kolejkowe dla chętnych krwiodawców. Limit osób: 50

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości