Pracownicy szkoły i uczniowie zapraszają na akcję poboru krwi już 30 maja.
Akcja odbędzie się w Technikum im. Tadeusza Kościuszki w Wołowie w godzinach 8.30 do 12.00
Na terenie szkoły prowadzone są prace remontowe organizatorzy proszą więc o zachowanie ostrożności.
Celem usprawnienia akcji będą wydawane numery kolejkowe dla chętnych krwiodawców. Limit osób: 50

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze