Reklama

Szpital i przychodnia połączona. Czyj to pomysł?

19/05/2016 17:45
Burmistrz Stanisław Jastrzębski chciałby przenieść szpital w Brzegu Dolnym do przychodni na Al. Jerozolimskich.  Swój pomysł burmistrz przedstawił na ostatniej sesji Rady Miejskiej. Dwa piętra miałyby został przychodnią, na dwóch kolejnych miałby zostać zorganizowany oddział chirurgii i ginekologii. Największy problem to brak bloku operacyjnego w budynku na Al. Jerozolimskich. W najnowszym wydaniu Kuriera Gmin przeczytacie: - Co o tej koncepcji myślą pozostali udziałowcy PCM, czy jest szansa, aby szpital przenieść do budynku przychodni i czy jest już plan naprawczy powiatowej służby zdrowia?    
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości