Burmistrz Stanisław Jastrzębski chciałby przenieść szpital w Brzegu Dolnym do przychodni na Al. Jerozolimskich. Swój pomysł burmistrz przedstawił na ostatniej sesji Rady Miejskiej. Dwa piętra miałyby został przychodnią, na dwóch kolejnych miałby zostać zorganizowany oddział chirurgii i ginekologii. Największy problem to brak bloku operacyjnego w budynku na Al. Jerozolimskich. W najnowszym wydaniu Kuriera Gmin przeczytacie: - Co o tej koncepcji myślą pozostali udziałowcy PCM, czy jest szansa, aby szpital przenieść do budynku przychodni i czy jest już plan naprawczy powiatowej służby zdrowia?
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze