W ostatni piątek, dwóch znanych artystów zawitało do WOK-u.
23 września w WOK-u zaraz obok siebie odbyły się wystawa fotografa Grzegorza Bobrowicza z okazji wydania jego nowego albumu, oraz koncert legendy polskiego hip-hopu, Ryszarda "Peji" Andrzejewskiego z grupą Slums Attack. Pomimo dużego kontrastu, zarówno wystawa jak i koncert świetnie skomponowały się, ukazując dwie, bardzo od siebie różne, formy sztuki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze