Reklama

Tegoroczni maturzyści z powiatu wołowskiego odebrali świadectwa

02/05/2022 12:47

Uroczystości związane z zakończeniem nauki w szkołach podstawowych odbyły się 30 kwietnia także w powiecie wołowskim.

W szkołach w Wołowie i Brzegu Dolnym odbywały się uroczystości, pełne wzruszeń i emocji, radości i łez. Apele, występy, wspomnienia. Odebranie świadectw, nagród i gratulacji. Rozmowy o wspólnie przebytych chwilach i o przyszłości. Sporo rodziców odebrało listy gratulacyjne.

My również winszujemy zarówno absolwentom, jak i rodzicom, oraz oczywiście kadrze nauczycielskiej, która wypuściła w dorosłe życie kolejne pokolenie. 

PRZECZYTAJ TAKŻE - MATURA 2022

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości