Uroczystości związane z zakończeniem nauki w szkołach podstawowych odbyły się 30 kwietnia także w powiecie wołowskim.
W szkołach w Wołowie i Brzegu Dolnym odbywały się uroczystości, pełne wzruszeń i emocji, radości i łez. Apele, występy, wspomnienia. Odebranie świadectw, nagród i gratulacji. Rozmowy o wspólnie przebytych chwilach i o przyszłości. Sporo rodziców odebrało listy gratulacyjne.
My również winszujemy zarówno absolwentom, jak i rodzicom, oraz oczywiście kadrze nauczycielskiej, która wypuściła w dorosłe życie kolejne pokolenie.
PRZECZYTAJ TAKŻE - MATURA 2022
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze