Reklama

Tenis stołowy w dolnobrzeskim ośrodku

14/09/2020 11:37

W minioną sobotę w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Brzegu Dolnym odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w Tenisie Stołowym zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe. W zawodach wzięło udział prawie stu zawodników. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości