Reklama

Tenisiści rywalizowali o Puchar Burmistrza

05/08/2020 10:59

Na kortach tenisowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzegu Dolnym rozgrywano turniej tenisa ziemnego o Puchar Burmistrza.

Zwycięzcą turnieju został Artur Nowak, który w finale pokonał Ryszarda Rybaka. Pierwsza czwórka zawodów to: Artur Nowak, Ryszard Rybak, Krzysztof Tolisz, Kevin Pabisiak.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości